Kalendář akcí

Děti se mohou těšit na první turnus Tenisového kempu.
Nezapomeňte na blížící se první Tenisový kemp 9.-13.července. Informace získáte u Ládi Tlapáka v klubovně nebo u Matyáše Urbana, vedoucího trenéra kempu..


- - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - -

Aktuality

Foto a video z našich kurtů

Fotografie a videa Vámi pořízená na tenisových kurtech se mohou stát zajímavou součástí závěrečného Večírku. Stačí se domluvit s koordinátorem Petrem Horákem... :-)

- - - - - - - - - - - - - - -

Přijímáme nové členy

Tenisový oddíl doplňuje členskou základnu a i nadále nabízí výhodnou možnost pro nové zájemce. Zrušili jsme vstupní poplatky, tudíž i pro nové členy platí běžná pravidla jako pro ostatní - pouze roční členský příspěvek a splnění povinnosti brigády.

Partneři

partner_kebule

partner_fabok

partner_fenix

Klubová historie

Připravuje se…

… a můžete se těšit i na pár tenisových zajímavostí z našeho oddílu i ze světa …

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

Domácí zajímavosti :

Historicky nejčastějším vítězem mužské dvouhry na každoročních přeborech TJ Rekreant je nedostižně Milan Čížek ml. – nasbíral celkem 18 titulů ! Dlouho byl také i nejmladším vítězem (a mezi členy stále je), poprvé vyhrál v 16 letech a 9 měsících. Ovšem v Open-éře ho překonal Aleš Hrdina ml., ten vyhrál přebory ve 14 letech a 4 měsících.
Nejvíce vítězství v ženské dvouhře slavila Martina Čížková, celkem 8.
Nejvíce titulů ve čtyřhrách si připsali Milan Čížek ml. (10) a unikátní rodinná dvojice Kateřina Smolíková a Kateřina Smolíková ml. (9).

home

facebook

rajce

youtube

e-mail