Kalendář akcí

Sezonu uzavře tradiční Večírek
Na sobotu 29. září je připraven tradiční Večírek, který uzavře i zhodnotí uplynulou sezonu. Ještě během dne se zejména děti mohou těšit na Dětský turnaj a oblíbené Tenisohrání. Kdo z hráčů se nejlépe činil na turnajích se můžete podívat již nyní v sekci Žebříčky.


- - - - - - - - - - - - - - -

Hráče čekají už jen čtyřhry a mixy
O víkendu 8.-9. září se tenisté mohou těšit na poslední příležitost vylepšit si letošní výsledky a postavení v žebříčku - mistrovství TJ Rekreant ve čtyřhrách a mixech.


- - - - - - - - - - - - - - -

Děti mohou využít i druhého Tenisového kempu.
Od 13. do 17. srpna je na programu druhý dětský Tenisový kemp. Informace opět získáte u Matyáše Urbana nebo Ládi Tlapáka v klubovně..


- - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - -

Aktuality

Foto a video z našich kurtů

Fotografie a videa Vámi pořízená na tenisových kurtech se mohou stát zajímavou součástí závěrečného Večírku. Stačí se domluvit s koordinátorem Petrem Horákem... :-)

- - - - - - - - - - - - - - -

Přijímáme nové členy

Tenisový oddíl doplňuje členskou základnu a i nadále nabízí výhodnou možnost pro nové zájemce. Zrušili jsme vstupní poplatky, tudíž i pro nové členy platí běžná pravidla jako pro ostatní - pouze roční členský příspěvek a splnění povinnosti brigády.

Partneři

partner_kebule

partner_fabok

partner_fenix

Klubová historie

Po delším čekání již brzy budete moci nahlédnout do historie našeho oddílu a tenisu na Nové Živohošti vůbec. Připravujeme pro Vás výlet do znovunalezené kroniky…

… a přidáváme i pár tenisových zajímavostí z našeho oddílu i ze světa …

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

Domácí zajímavosti :

Historicky nejčastějším vítězem mužské dvouhry na každoročních přeborech TJ Rekreant je nedostižně Milan Čížek ml. – nasbíral celkem 18 titulů ! Dlouho byl také i nejmladším vítězem (a mezi členy stále je), poprvé vyhrál v 16 letech a 9 měsících. Ovšem v Open-éře ho překonal Aleš Hrdina ml., ten vyhrál přebory ve 14 letech a 4 měsících.
Nejvíce vítězství v ženské dvouhře slavila Martina Čížková, celkem 8.
Nejvíce titulů ve čtyřhrách si připsali Milan Čížek ml. (10) a unikátní rodinná dvojice Kateřina Smolíková a Kateřina Smolíková ml. (9).

home

facebook

rajce

youtube

e-mail